מפעלים מבפנים 2018

מפעלים מבפנים 2018

מפעלים מבפנים 2018

סיכום מפעלים מפנים 2018

במהלך חול המועד סוכות, פארק התעשייה קריית גת פתח את שעריו לעשרות משפחות אשר נרשמו מראש לסיורים נדירים במפעלים, כמו כן התקיים בפארק משחק מרוץ המשפחות הגדול ולקינוח נערכה הופעה של אהוד בנאי בחצר חברת סטרטסיס.

 

פסטיבל ‘מפעלים מבפנים’ המופק זו השנה הרביעית ע”י חברת י.ש.גת, חברת ניהול פארק התעשייה בקרית גת, הינו פרויקט לקידום ועידוד תיירות תעשייתית, אשר בא לחשוף מפעלים וחברות בפארק לציבור הרחב.

הפסטיבל העניק לציבור הרחב הזדמנות נדירה, לסייר ולהציץ לפסי היצור בחברות ובמפעלים הבינלאומיים של אחד מפארקי התעשייה המתקדמים בארץ. במסגרת הסיורים, זכו המשתתפים להיחשף לתהליך המרתק, של ייצור המוצרים ואופי העבודה במפעלי תעשייה והיי-טק שונים. משתתפי הפסטיבל נחשפו לתעשייה על גווניה ופניה השונים ולשיטות טכנולוגיות מתקדמות.

לצד הסיורים המרתקים נהנו המשתתפים מהופעה חיה של אהוד בנאי, אשר הופיע בפני מאות רבות של תושבים, אשר נהנו משירוי של אמן הרוק הישראל, החתום על עשרות קלאסיקות מקומיות. בנאי אשר הופיע עם ההרכב המנצח שמלווה אותו שנים, ובאוויר נוצרה חגיגה חד פעמית של צלילים ומילים. בשירים האהובים מכל התקופות והאלבומים: היום, כולם יודעים, טיפ טיפה, זמנך עבר, פלורנטין, דוד ושאול, ג’מלי פורוש ועוד..

כמו כן, במהלך הפסטיבל התקיים מרוץ המשפחות הגדול, משחק חברתי חווייתי למשפחות בסגנון תכנית הטלוויזיה המרוץ למיליון. במשחק השתתפו עשרות משפחות במהלכו הן נהנו מתחרות אתגרים בה הילדים וההורים ביצעו משימות לאורך הפארק, התחרו עם יתר המשפחות מי תסיים את המשימות, תצבור מיליון נקודות ותגיע ראשונה לקו הסיום.

והכי חשוב נהנו מפעילות חווייתית מגבשת לכל המשפחה.

כל הכרטיסים לסיורים ולמופע אזלו כשבוע לפני הפסטיבל מה שהוכיח שזה בהחלט פסטיבל שמעניין ומושך את הקהל המקומי.

                                               

admin

leave a comment

Create AccountLog In Your Account